Danes smo ravno na polovici 1. izmene kolonije v Pineti. Vreme je sončno, morje je toplo, zato uživamo prav vsako minuto.

Po zmagi v nogometu so starejši fantje danes izzvali vzgojitelje še v odbojki na mivki z velikim vprašanjem: ali boste prenesli še en poraz? Vzgojitelji so izziv sprejeli in pripravljali maščevanje. Dobro jim je kazalo, saj so dokaj gladko dobili prvi niz, potem pa je šlo vse le še narobe. Na koncu so fantje slavili zasluženo zmago z 2:1.

Postavlja se vprašanje, ali bodo sedaj vzgojitelji poskusili izzvati mlajše deklice v igri “gnilo jajce” in vsaj tam poskusili zmagati?!

Zvečer je bil na sporedu M Factor (morski faktor). Nastopilo je preko 20 tekmovalcev, ki so nas očarali s svojim glasom in glasbenim nastopom. Ker se komisija ni mogla odločiti tako na hitro, bo zmagovalec znan jutri.

In kaj nas čaka jutri? Srednjeveški večer s kraljem in kraljico, paži, oprodami, grajskimi gospodičnami, fanfarami, igrami in seveda veliko zabave.